Martin Jakubec na seba v posledných mesiacoch pútal pozornosť vďaka falošnej svadbe a urážkam, ktoré venoval osobnostiam slovenského šoubiznisu. Najnovším príspevkom na sociálnej sieti však fanúšikov poriadne šokoval. Žeby prišli finančné suchoty?!

Známy miláčik postarších dám spôsobil hotový ošiaľ okolo vzťahu so speváčkou Božankou Verešovou, keď v prvej polovici uplynulého roka zverejnil informáciu o pripravovanej svadbe desaťročia. Podľa Jakubcových slov sa utajenej ceremónie malo zúčastniť 140 hostí, pričom pri oficiálnej oslave sa na svadobnom evente ukázalo ledva dvadsať ľudí.

Aj napriek tomu, že neskôr sa preukázalo, že išlo o podvod a spevácka dvojica sa stala manželským párom iba naoko, Martin veľkolepú akciu doteraz považuje za najlepší biznis minulého roka. Údajne mal totiž na fanúšikoch zarobiť viac ako 30-tisíc eur. Ani táto suma, ak je jeho informácia pravdivá, mu zrejme nestačí na pohodlný život.

Jakubec sa totiž rozhodol nájsť si prácu na plný úväzok. ,,Po 15 rokoch som sa rozhodol pre zmenu stereotypu. Ponúkam svoje manažérske, organizačné a líderské schopnosti. Hľadáte hovorcu, osobného tajomníka, sekretára, riaditeľa pre rozvoj, zástupcu majiteľa? Hľadám svojho nového šéfa na plný úväzok 24 hodín denne. Kto ním/ňou bude?“ pýta sa spevák.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Instagram/martinjakubec_official  Facebook/Martin Jakubec