Markizácku šou Tvoja tvár znie povedome si diváci obľúbili. Dalo sa teda čakať, že Markíza bude chcieť s týmto formátom pokračovať. Poznáme už aj meno jedného z účinkujúcich!

[sociallocker]V ďalšej sérii sa stretne opäť osem osobností, ktoré sa budú každý týždeň meniť na legendárne hviezdy. Moderátor Martin “Pyco” Rausch potvrdil pokračovanie obľúbenej šou: “Hovorím za celý štáb… Do šou sme vkladali nádej ešte skôr ako bola vôbec na obrazovkách. Sme naozaj veľmi vďační všetkým divákom. Na základe takého veľkého úspechu vieme sľúbiť druhú sériu. Už na jeseň.” Víťazom prvej série sa stal Lukáš Adamec.

Pluska.sk priniesla informáciu o prvom z účinkujúcich. Je ňou herečka Zuzana Vačková. Informáciu potvrdila aj sama herečka priamo na sociálnej sieti: “A je to vonku…. Kamaráti moji, už pár dní zle spím, presviedčam sa že to zvládnem… Všetci v prvej sérii boli úžasní! Keby som tušila že raz budem súčasťou takejto show, tak sa učím spievať denne celé roky. Takto som sa do toho pustila len pred pár dňami. Držte mi palce. Urobím maximum aby sme sa všetci dobre zabavili.

Zuzanu Vačkovú by sme mali vidieť v ďalšej časti už na jeseň

Zdroj: markiza.sk, pluska.sk | Foto: Facebook / Tvoja tvár znie povedome, Zuzana Vačková
[/sociallocker]