Konflikty a nezhody Richarda Sulíka s Igorom Matovičom, ktoré vyústili do zverejnenia nahrávky z rokovania a následnej reakcie ministra hospodárstva, neunikli pozornosti verejnosti. Najnovšie sa k ich sporom vyjadrila koaličná partnerka, no aj známa slovenská speváčka, ktorá navrhla jednoduché riešenie.

Premiér Slovenska a minister hospodárstva momentálne nemajú najkamarátskejšie vzťahy a začal sa skloňovať aj odchod Sulíka z koalície. Ten však na dnešnej tlačovej besede takúto možnosť odmietol a zostáva naďalej vo vláde. Ich konflikty a odkazy cez médiá či sociálne siete však verejnosť unavujú.

Na margo ich “talianskeho manželstva” sa vyjadrila aj predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová: “Už je naozaj únavné neustále riešiť konflikt medzi OĽaNO a SaS a ich talianske manželstvo. Na vláde, na koaličnej rade, v parlamente, v médiách. Kto, kedy, ako čo povedal, kto bol prvý, či reakcia bola primeraná alebo nie… A tak stále dokola. Ale toto všetko zaniká v konflikte medzi našimi partnermi, médiá prirodzene viac zaujímajú ich hádky. Stokrát som sa im snažila dohovoriť. Neviete poradiť, ako tých dvoch pánov upokojiť?” pýta sa na sociálnej sieti.

Jedno riešenie ponúkla aj známa slovenská speváčka, ktorá je známa tým, že si nedáva servítku pred ústa. Dorota Nvotová (38), ktorú finančne poznačila koronakríza, poslala politikom štipľavý odkaz. “Chalani, a čo keby ste sa na to už vys*ali a normálne si dohodli čestný súboj? Naleštite si kolty, alebo si celkom jednoducho dajte na p**u. Strašne sa Vám uľaví, a nám tiež. A Pelle si prestane na chvíľu mädliť ruky. A keď sa vám nahromadí tlak, môžete to zopakovať. Vaše tvrdé hlavy znesú,” odkazuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Dorota Nvotova, Veronika Remišová │ Foto: FB/Yanik Vacula, FLOOR – Comedy Talk Show, YT/SME