Najväčším pokladom speváčky Daniely Nízlovej je jej dcérka Linda, ktorej by splnila všetko na svete. Známa Twiinska nerobí okolo svojho súkromia žiadne tajnosti a otvorene rozpráva aj o temnejších stránkach ich spoločného života. Najnovšie priznala, že dievčatko podstupuje takúto liečbu.

Daniela Nízlová koncom minulého roka na svojom Instagrame priznala, že jej dcérka Linda nerozpráva. Avšak reč nebola jej jediným problémom.

 ,,Naša malá večerička dnes bola u skvelej detskej ortopedičky. Zistila, že koreň jazyka je na jednej strane kratší a spôsobuje to ťažšiu výslovnosť. Linduš má tiež jednu stranu panvy nižšie. Takže máme fyzio a logopedické cviky, ortopedickú obuv a mala by sa následne zlepšiť aj reč, keď to vycvičíme. Netušila som, že je to takto prepojené,” priznala Daniela, ktorej v tom čase vyjadrilo podporu veľké množstvo mamičiek.

Vedeli ste to? Takto sa v skutočnosti volajú dcérky Twiinsiek!

Teraz celebritná kráska pre Nový Čas prezradila, že jej Linduška na odporúčanie lekárky absolvuje hipoterapiu, a teda liečbu s koníkmi. „Linda síce začína opatrne, ale keď už niečo začne robiť, tak sa rýchlo učí a rýchlo sa do všetkého dostane,“ uviedla Daniela, ktorej dcérke sa pri koníkoch veľmi páči a je z nich nadšená.

Čo sa týka reči, dievčatko robí veľké pokroky. Za posledné dva mesiace sa poriadne rozrozprávalo. „Chodili sme tiež k logopedičke. Dávam jej aj také olejčeky, ktoré mi poradila kamarátka, a aj tie jej veľmi pomohli,“ vyjadrila sa speváčka.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/danielatwiins