Zdá sa, že šou Česko Slovensko hľadá Superstar má mimoriadne plodné obdobie. Potom, čo sa v uplynulej sérii rozrástli rodiny Moniky Bagarovej, Patrície Pagačovej aj Mariána Čekovského, sa v aktuálnom ročníku pochválil krásnou správou ďalší z porotcov!

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar oprášila aj vďaka novým porotcom svoju zašlú slávu, pričom takmer každý z nich sa dnes teší z nového prírastku do rodiny. Kým speváčka Monika Bagarová rodila v uplynulej sérii priamo medzi finálovými epizódami a divákom sa prihovárala prostredníctvom videohovoru, Patricie Pagáčová priviedla svoju dcérku na svet v máji tohto roka.

Ako sa len pred pár dňami ukázalo, rodina sa rozrástla aj Mariánovi Čekovskému, ktorému porodila syna už pred rokom partnerka Nataša Džunková. Len pred okamihom pritom oznámil svojim fanúšikom moderátor a porotca Leoš Mareš, že s manželkou Monikou očakávajú svoje prvé spoločné bábätko, ktoré príde na svet v marci. Informáciu pripojil k záberu bociana nesúceho dieťa. Pod príspevkom sa okamžite začali sypať gratulácie, pričom trefný komentár pridal aj Marián Čekovský: „Ak treba, porota má veľa vecí pre bábätko.“ Leošovi tak pribudne k synom Jakubovi (15) a Matejovi (12) z predchádzajúceho vzťahu dieťa po dlhých rokoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/leosmares, superstarcs