Seriál „Game of Thrones“ alebo „Hra o tróny“ vyvolal obrovský ošiaľ vo svete a získal si nespočetné množstvo fanúšikov na svoju stranu. O tom, že patrí k najlepším dielam, značí aj to, že získalo už veľa významných ocenení. V pripravovanej 7. sérii sa fanúšikovia zoznámia s novými postavami, medzi ktorých patrí aj samotný najstarší brat Daenerys Targaryen. 

V seriáli ste sa už stretli s jedným bratom krásnej Daenerys, ktorý mal obrovský zálusk na trón. V ďalšej sérii, ktorá sa už začala nakrúcať, by sa fanúšikovia mali zoznámiť s jej najstarším súrodencom – Rhaegarom Targaryenom. Práve ten patrí k tým najdôležitejším postavám deja.

Mladík menom Devin Oliver, ktorý je súčasťou skupiny „I See Stars“, pridal na svoj instagramový účet fotografiu, ktorou naznačuje, že sa možno objaví v pripravovanej sérii najslávnejšieho seriálu všetkých dôb.

https://www.instagram.com/p/BKtDmKYD0H2/?taken-by=devinoliveriss

 

Mladík je naozaj veľký fešák a rozhodne by sa dobre hodil do role Rhaegara. Otázne je, či je to naozaj pravda alebo si len Devin z fanúšikov vystrelil. Všetko sa však ukáže až o rok, kedy sa vypustí do sveta dlho očakávaná 7. séria.

Zdroj: Hollywoodlife.com ǀ Foto: Instagram, depositphotos.com