Uplynulú nedeľu odvysielala TV Markíza tretie finálové kolo šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa okrem TOP 6 spevákov postavili na pódium aj bývalí účastníci talentovej šou. Po finalistoch z historicky prvých separátnych Superstar tak vyšli pred kamery aj hviezdy z debutovej spojenej šou.

Už o pár dní sa rozhodne, kto sa stane novou Superstar spomedzi štyroch najlepších spevákov aktuálneho ročníka. Kým do finále postúpili Adam Pavlovčin, Elizabeth Kopecká, Katarína Štohrová a Nikolas Bitkovskij, divákov potešili aj vystúpenia hviezd z minulých ročníkov.

Na pódiu sa v poslednej časti ukázala po dvanástich rokoch pred porotou prvá československá zostava, pričom z pôvodných spevákov chýbali Dominika Jurena a Ben Cristovao. Kým úspešný spevák sa nachádzal na dovolenke na Zanzibare, budúca mamička ospravedlnila svoju účasť kvôli vysokému štádiu tehotenstva.

Aj keď diváci vyčítali produkcii, že superstaristi spievali v televízii na playback, všetko zachránil Jan Bendig. Práve on totiž na sociálnej sieti zverejnil video s kolegami, kde za klavírneho doprovodu Mira Šmajdu spievajú legendárny hit Príbeh nekončí všetci finalisti s výnimkou Bena, Dominiky a Martina Chodúra.

“Stále nechápem, že sa to naozaj stalo. Znovu sme sa stretli po 12 rokoch. Deň pred živým vysielaním sa takmer všetci z našej party zišli u mňa doma. Bolo to ako vidieť blízku rodinu po rokoch. Radosť, smiech a takmer slzy šťastia,” nešetril nadšením Jan. “A najviac ma teší, že naše city, ktoré sme k sebe mali, sa nezmenili a boli možno silnejšie ako predtým. Milujem vás, banda moja,” dodal spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jan Bendig Official Site | Foto: markiza.sk, IG/superstarcs