Miesta pre fanúšikov na koncertoch zívajú prázdnotou! Taký je aktuálny stav pripravovaného turné Armáda tour speváčky Dominiky Mirgovej. Bývalá superstaristka sľubovala veľkolepé turné, ako je potom možné, že sa zatiaľ predalo tak málo lístkov? Jej koncerty sa odštartujú o mesiac aj pár dní, no zatiaľ je obsadených pár desiatok miest namiesto niekoľko tisíc!

[sociallocker]Stane sa z očakávaného turné úplné fiasko? Ako uviedla pluska.sk, miesta na blížiacich sa koncertoch zívajú prázdnotou. Tak napríklad jedna zo zastávok turné Liptovský Mikuláš, má obsadených len 9 sedadiel z 577! Podobne na tom je aj Humenné, ľudia si zakúpili len 14 lístkov, pričom kapacita je 395 lístkov. Ak si myslíte, že na strednom Slovensku je situácia lepšia, mýlite sa. V Banskej Bystrici je len 25 obsadených sedadiel.

Je otázne, čo spôsobilo takýto prudký pokles a nezáujem o Dominikinu tvorbu, pretože na iných koncertoch, ktorých sa zúčastňuje, ju čakajú davy fanúšikov. Žeby mal na tom podiel viny speváčkin manažér? Ťažko povedať, no je na čase, aby sa Dominikina “armáda” mesiac pred turné zobudila. Ak by sme chceli porovnať, Kristíne Pelákovej ostávajú do koncertu v Bratislave ešte 3 mesiace a už vypredala polku veľkej Aegon arény.

 

Zdroj: pluska.sk Foto: Instagram
[/sociallocker]