O veľkom zemetrasení sa v poslednom období hovorí najmä v súvislosti s obľúbenou televíznou šou Slovákov, ktorá sa až donedávna tešila veľkej sledovanosti. Odkedy ale došlo k výmene dvoch hlavných postáv, pribúdajú kritické hlasy. Príde na scénu opäť Adela?

Obľúbená televízna šou Milujem Slovensko na RTVS sa teší priazni divákov už od roku 2013. Celých šesť rokov sa o zábavu Slovákov staral v piatok večer moderátor Martin Nikodým a dvaja kapitáni tímov Adela Vinczeová a Dano Dangl. Minulý rok sa ale ostrieľaná a zohratá dvojka rozhodla presedlať na televíziu Markíza, kde naplno rozbehli vlastný projekt 2 na 1.

Ich miesta v šou Milujem Slovensko tak zaujal Juraj “Šoko” Tabaček a Stanislava Kašperová. Diváci si však akosi na novú zostavu nevedeli zvyknúť a na internete sa objavili viaceré kritické hlasy: “Po výmene kapitánov, ktorí mi tam veľmi chýbajú, som to nepozerala,” napísala na sociálnej sieti Alena a nespokojnosťou nešetrila ani Iva: “Na tú Stanku si neviem zvyknúť… Príde mi to od nej ako taký nútený humor.

Dano a Adela, ktorá musela po podraze od SND zmeniť priestor aj v pravidelnej relácii Trochu inak, ale podľa portálu Mediaboom plánujú svoj veľký návrat už túto jeseň. Mali by tak nahradiť Šoka a Stanku, ktorí sa zas zrejme vrátia na budúci rok: “Všade v zahraničí funguje tento koncept tak, že sa striedajú dve dvojice kapitánov, vždy obsezónu,” objasnila Adela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mediaboom.sk │ Foto: Facebook/Šou Milujem Slovensko, YouTube/Televízia Markíza