Adela Vinczeová (38) bola až donedávna na výslní a každý sa bil o to, aby získal moderátorku pre niektorý zo svojich projektov. Zdá sa ale, že nad Adelou sa zmráka a po šiestich rokoch dostala nečakanú stopku…

Adela Vinczeová je dnes už značka, o ktorú sa bijú viaceré televízie, pričom sa snažia zlanáriť moderátorku práve pre svoj projekt. Úspešná blondínka ale zažíva v poslednom období aj viaceré pády, ba dokonca až podrazy. Medzi mierne prepady možno označiť aj klesajúcu popularitu v ankete OTO, kde až doteraz vyhrávala s prehľadom i dve kategórie, pričom si pravidelne odnášala sošku za absolútneho OTA. Počas tohto ročníka jej však trofej vyfúkol zábavný Michal Hudák a Adela tak odišla s víťazstvom “iba” v kategórii najlepšia moderátorka. Najnovšie ale prenikla na verejnosť šokujúca informácia. Adela dostala stopku od Slovenského národného divadla, ktoré vraj potrebuje priestory na divadelné skúšky!

V priestoroch SND sa totiž už šesť rokov nakrúcala počas pondelkov relácia Trochu inak, kde si Adela pozývala zaujímavých hostí. Teraz si však musela moderátorka zháňať na nakrúcanie celkom novú sálu: “Za roky skúseností v SND sa nestalo, aby sa v pondelky bežne skúšalo. Hádam len výnimočne. Aj herci, aj zamestnanci majú vtedy voľno. Máme informáciu, že by sa technicky dalo aj teraz robiť Trochu inak počas niektorých pondelkov,” prezradila pre Nový Čas Adela, ktorá nechápavo krúti hlavou nad zamietavým postojom divadla, no je odhodlaná s reláciou pokračovať niekde inde.

SND sa k situácii vyjadrilo oficiálne so slovami, že sálu činohry potrebujú kvôli mimoriadnej obsadenosti v súvislosti s pripravovanými projektami a budú hľadať riešenie pre spokojnosť oboch strán. Niektorí diváci sa ale domnievajú, že za týmto náhlym ukončením spolupráce môžu byť Adeline ostré komentáre na adresu divadelných hercov a aktivít spojených s vraždou novinára. K otvorenému konfliktu pritom došlo aj s herečkou Zuzanou Fialovou. Kde je však naozaj pravda, ostáva nateraz záhadou. Isté však je, že relácia obľúbenej moderátorky bude pokračovať v priestoroch koncertnej sály Slovenského rozhlasu, pričom bude aj naďalej vysielaná raz mesačne na Dvojke.

Adela musí s reláciou Trochu inak opustiť priestory SND
Na natáčanie si musí nájsť novú sálu

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube