Veľkolepý návrat: Tvoja MINI tvár znie povedome s hviezdou porotou!

Dátum:

Ešte počas letných mesiacov avizovala TV Markíza pokračovanie jedinečnej verzie šou Tvoja tvár znie povedome v detskej verzii, ktorá mala medzi divákmi mimoriadne pozitívne ohasy. Tento raz však nebudú účastníkmi súťaže potomkovia celebrít, ale deti, ktoré prešli celoslovenským konkurzom.

Už 27. októbra odštartuje na obrazovkách Markízy jedinečný projekt Tvoja mini tvár znie povedome, kde budú hlavnými hviezdami najmenší súťažiaci. Kým v pilotnej verzii sa pred kamerami ukázali Maroš Baňas, Zoe Kachútová, Izabela Gavorníková či Ema Kandráčová, tentokrát Markíza staví na päťdielny formát s neznámymi deťmi.

„Detský špeciál našej populárnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, rozhodli sme sa preto všetkých fanúšikov tohto skvelého formátu potešiť celou samostatnou sériou. Opäť sa tak budú môcť na vlastné oči presvedčiť, že aj malí zabávači dokážu urobiť obrovskú šou,“ vysvetľuje programová riaditeľka skupiny Markíza Silvia Majeská.

Ako uvádza Markíza, z castingov vzišlo sedem hlavných hviezd programu vo veku 7 až 13 rokov, pričom každé kolo v závere doplní špeciálne vystúpenie, o ktoré sa postará vždy iné dieťa. Nadaných súťažiacich bude hodnotiť ostrieľaná porota v zložení Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár, ktorých doplní spravodajská hviezda Zlatica Švajdová Puškárová. Moderátorom šou ostáva Martin Nikodým, kým deti budú na vystúpenia pripravovať už ostrieľaní profesionáli Jana Daňová a Miňo Kereš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial, tvojatvarzniepovedome

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...