Ste zvedaví, čo očakávať od mesiaca jún? Kto by mal spomaliť, kto získa odmeny za svoju tvrdú prácu či kto by sa mal zamerať na medziľudské vzťahy? Každé znamenie bude musieť čeliť výzvam, ktoré môžu znamenať osobné úspechy. Zistite, čo vám na jún predpovedajú samotné hviezdy!

 

BARAN

V zamestnaní sa podľa horoskopu v júni objavia ťažkosti. O dovolenke si tak zatiaľ môžete len snívať. Do hektického tempa práce sa tento mesiac Baranom zamieša taktiež nový človek, možno potenciálny partner. Dôkladne však zvážte, či tento človek stojí za všetky tie ťažkosti, ktoré so sebou môže prinášať. Všetci Barani by mali mať oči otvorené dokorán. Čakajú vás totiž zaujímavé udalosti, ktoré si určite nechcete nechať ujsť.

BÝK

Toto obdobie praje cestám. Nová cesta môže byť aj váš vnútorný prerod. Hor sa k vysnívanému cieľu! Pre tých, ktorí žijú vo dvojici, sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. Pokiaľ ste sami, vedzte, že na dobré sa dlho čaká. Pevne sa preto postavte na zem a rozhliadnite sa spokojne ako ďalej v budúcnosti. Podľa karty je príhodný čas na podpisovanie zmlúv a uzatváranie obchodných partnerstiev, ktoré prinesú zisk.

BLÍŽENCI

Tento mesiac môže byť pre vašu budúcnosť kľúčový, preto buďte pozorní, nech vám neunikne niečo naozaj dôležité. V úradných, súdnych záležitostiach sa konečne posuniete do bodu, ktorý vám vráti nádej na ich spravodlivé posúdenie. V spoločnosti tentoraz nezabudnuteľne zažiarite. Nenechajte sa vyviesť z miery, pokiaľ sa k vám donesú nejaké klebety ohľadom vašej osoby. Zájdite konečne do wellness, ktoré vám kamarátka stále odporúča.

RAK

Platí pravidlo, že ako zmýšľame o sebe, takí partneri nám prídu do cesty. Rozhodujte sa najprv srdcom, až potom rozumom. Voľní možno konečne stretnú toho pravého a zažijú nielen zamilovanie, ale aj ušľachtilý cit, prerastajúci do trvalej lásky. Môže sa vám prihodiť, že sa budete rozhodovať medzi dvoma prácami. Keďže u vás často víťazí zdravý úsudok, nemali by ste mať problém vybrať si ten najlepší pracovný variant. Pokiaľ berieme do úvahy aj názov karty, iste bude najlepšie, ak si svoju robotu zamilujete.

LEV

Vyhnite sa ľuďom, ktorí vás prevyšujú svojou panovačnosťou a tvrdohlavosťou, toto spojenie vám v priebehu mesiaca jún neprinesie nič dobré. V rámci možností sa obklopte skôr tými, čo vám dokážu za všetkých okolností dodávať optimizmus a dobrú náladu, budete to rozhodne potrebovať. Nadmerné cestovanie môže niektorým precitlivelým Levom spôsobiť drobné traumy, to však vyvážia mnohé zaujímavé stretnutia.

PANNA

V júni sa Panna bude tešiť zo silného vplyvu planéty Venuše. Radi vyrazíte do spoločnosti a budete sa zoznamovať s opačným pohlavím. Možno sa dokonca nebudete chcieť obmedziť len na jedného partnera, láka vás dobrodružstvo. Nezadané Panny majú našliapnuté k tomu, aby konečne stretli spriaznenú dušu. Čaká vás veľmi úspešný mesiac, čo sa týka osobného a intímneho života. Vyrazte do spoločnosti, smejte sa, flirtujte, ale hlavne majte oči otvorené. Dlhodobé vzťahy si budú v júni nerušene užívať harmóniu, romantiku a súlad.

VÁHY

Nebude vám chýbať energia ani motivácia. Preto práve tento mesiac je pre Váhy ten správny, pokiaľ chcú urobiť pokrok. V stresových situáciách však môžete zneistieť, preto sa im pokúste vyhnúť. Už dlho ste nemali príležitosť stretnúť sa s celou rodinou. Prejavte iniciatívu a zorganizujte stretnutie. Napríklad spoločný obed alebo kávu. Relaxujte a oddýchnite si. Prečítajte si knihu alebo si pozrite film.

ŠKORPIÓN

Práve teraz prichádza to správne obdobie začať sa opäť sústrediť na prácu. Predsa nechcete, aby vám unikli dôležité informácie. Možno už taktiež dlhšie premýšľate nad pracovným postupom alebo by ste radi dostali viac. To všetko sa Škorpiónom môže čoskoro splniť. Dobrú náladu dokážete preniesť aj do osobného života, kde sa bude tento mesiac dariť najmä nezadaným. Ľahko budete nadväzovať kontakty s potenciálnymi partnermi.

STRELEC

Pokiaľ vás trápi samota, vydajte sa na vandrovku. Ak ste vo vzťahu, možno bude vhodné, aby ste skúsili viac cestovať. Nezáujem o partnera a nuda, to sú aspekty, ktoré môžu pomaly, ale isto ukončiť vzťah. Nebojte sa nových pracovných ciest! Neprešľapujte v minulosti. Možné sú služobné cesty za more, či až oceán. Ak vám vaše pracovné zaradenie nevyhovuje, skúste dať priestor novému, kde by ste sa lepšie realizovali. Najprv sa môžete obávať nových vecí, ale neskôr budete radi, že ste vyplávali do neznámych končín.

KOZOROŽEC

Nezadaným Kozorožcom bude toto obdobie rozhodne svedčiť. Z nedávnej novej známosti sa teraz môže vyvŕbiť omnoho viac. Stačí sa trochu snažiť, prejaviť iniciatívu a vziať veci do svojich rúk. V júni vo firme všetkým ukážte, že na to máte a že ste nenahraditeľní. Jedine tak sa neskôr Kozorožci môžu dočkať svojej vytúženej odmeny.

VODNÁR

Hľaďte s nádejou do budúcnosti. Pokiaľ váš vzťah nefunguje dobre, je tu veľká možnosť na zlepšenie. Partnera však do ničoho nenúťte. Iného človeka totiž ťažko nasilu zmeníte, ale seba môžete. Skúste si prečítať pár kníh o vzťahoch. V práci prichádza pozitívna správa, len jej treba veriť! Dostanete to, čo najviac potrebujete, teda i vynikajúce miesto, či dobrú pozíciu v súčasnej robote. Chce to však aj dávku trpezlivosti a viery v seba samého.

RYBY

Mesiac jún bude veľmi pozitívne obdobie pre osobný život Ryby. Očakávať môžete šťastnú novinku, vďaka ktorej sa potom poveziete na vlne eufórie. Jedinci, ktorí sú v dlhodobom vzťahu, teraz majú šancu svoje puto upevniť. Ak vám príde, že máte práce až nad hlavu, stanovte si priority alebo si vypracujte harmonogram.

Zdroj: astrohoroskop.sk, moneo.sk  |  Foto: Pixabay, YouTube