VIDEO: Klavírový majster hrá, za jeho chrbtom sa topia ľadovce. Nič silnejšie ste nevideli!

Dátum:

Globálne otepľovanie. Problém, s ktorým sa ľudstvo pasuje už roky, no nedokáže ho zastaviť. To všetko len kvôli našej hlúposti a systematickému ničeniu planéty Zem. Nečudo, že sa postupne roztápajú aj posledné ľadovce, ktoré tu ešte ostali. Presne tak, ako aj vo videu…

Greenpeace aktívne bojuje proti globálnemu otepľovaniu, roztápaniu ľadovcov, ale zastáva tiež práva zvierat a iných živých zložiek na tomto svete. Svojím najnovším počinom, kedy si do prezentačného klipu pozvali majstra ambientného klavíra Ludovica Einaudiho, dokazujú, že vplyv globálneho otepľovania na Zem je priam hrozivý.

Zatiaľ čo majster Ludovico Einaudi hrá na svojom klavíri, prostredie okolo neho sa pomaly rozpadá. Ľadovce sa postupne lámu a topia. Práve takto chce dať Greenpeace najavo, že so súčasným stavom je potrebné niečo robiť – inak môžeme dopadnúť veľmi zle.


Foto: YouTube.com

Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...