Reality šou Farma 13 má za sebou ďalší duel, v ktorom sa proti sebe postavili Jozef Ladziansky a neprehliadnuteľný Zdeněk Valent. Mužský súboj bol mimoriadne napínavý, pričom ako víťaz sa na statok vrátil urastený viking z Prostějova.

V uplynulej epizóde sa do duelovej arény postavili dvaja výrazní súťažiaci, pričom mnohí tipovali, že sa na statok vráti práve urastený viking. Nekompromisný farmár, ktorý má za sebou mnohé životné nástrahy, sa prezlieka za stredovekého bojovníka, pričom ako prezradil, jeho vzťahy v minulosti ovplyvnili steroidy, alkohol, ale aj zlé rozhodnutia.

Dnes otvorene priznáva, že by sa rád vrátil k bývalej partnerke, s ktorou má jediného syna, no ich cesty sa rozišli už pred časom. Expriateľka však farmára zrejme poznala ako úplne iného muža, ktorý sa dokonca razantne zmenil len v priebehu posledného roka! Zdeněk totiž ešte prednedávnom zverejňoval na sociálnych sieťach fotografie, kde sa miesto drsného pohľadu v dobovom oblečení prezentuje s oholenou bradou a našpúlenými perami! Spoznali by ste ho?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/valentzdenek, farma.markiza