Zmenila sa na nepoznanie. Niekdajšia vila manželov Mojsejovcov v Košiciach si prešla pod vedením kontroverzného podnikateľa Františka Kabrheľa (Versačeho) rozsiahlou rekonštrukciou. Z domu s mramorovými podlahami je tak luxusné hniezdočko za státisíce.

Exkluzívny dom v mestskej časti Košice-Pereš by už zrejme bývalí manželia Mojsejovci nespoznali. Okázalý luxus vystriedali exkluzívne materiály ladené do moderného štýlu, ktoré vyberá Versače celkom sám. „Všetko si navrhujem sám. Vyberám podlahy, nábytok a to všetko v tom najmodernejšom štýle. Myslím si, že výsledok bude veľkolepý!“ Vila sa tak po rokoch, počas ktorých ju nikto nevyužíval, zmení doslova od základov. „Menili sa aj rozvody, dlažba na dvore a prebehla rekonštrukcia kanalizácie. Všetko bolo zdevastované a rozkradnuté,“ vysvetľuje Versače.

Versače nezabudol ani na vonkajší bazén, v ktorom trávili Mojsejovci radi svoj voľný čas. Úplne však zrušil „vrátnicu“, v ktorej sa zdržiavala strážna služba košického celebritného páru. V tejto chvíli nie je jasné, čo vlastne bude Kabrheľ s modernou bielo-šedou vilou robiť. Podľa svojich slov však nevylučuje ani prenájom či predaj nehnuteľnosti. Vzhľadom na jej veľkosť, moderné prevedenie a exkluzívnu lokalitu v Košiciach sa pritom hodnota domu môže vyšplhať nad 800-tisíc eur, cena však môže atakovať pokojne aj hodnotu jedného milióna.

Fotky si môžete pozrieť TU.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube