Na Farme X sa okrem celebrít dostal do povedomia aj plachý farmár Dominik, ktorý prišiel na statok bez skúseností so ženami. Napokon si užil so staršou Michaelou, s ktorou však nenadviazali vážny vzťah. Víťaz ale našiel nateraz svoje šťastie po boku mladej a krásnej Terezy.

Farma X bola oproti iným ročníkom špeciálna kvôli prítomnosti známych televíznych tvárí, ktoré sa neváhali popasovať s podmienkami na statku po boku ostatných účastníkov. Medzi tými nechýbal ani Dominik Porubský, ktorý ako 20-ročný Farmu vyhral a zinkasoval pekný balík peňazí.

V oblasti lásky však až také šťastie nemal. Do hry vstúpil ako neskúsený mladík a svoj prvý milostný zážitok okúsil po boku staršej Michaely. Ich vzťah však nebol idylický a neprerástol do ničoho vážnejšieho. V týchto chvíľach si však Dominik nemôže sťažovať ani v milostnej oblasti.

Ako je totiž zrejmé z najnovších záberov na Instagrame, svoj čas trávi s neznámou kráskou Terezou. Mladé dievča už na prvý pohľad nepatrí k šedým myškám a jej krása je priam do očí bijúca. So sympatickou tmavovláskou cestuje farmár po nádherných kútoch Slovenska a užívajú si jeden druhého. Nedávno ale zasiahla fanúšikov smrť známej farmárky z 9. série.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG