V posledných rokoch vysielania reality šou Farma sa ukazuje, že v dueloch, kde sa proti sebe stretnú žena a muž nie je jasný víťaz. Potvrdil to aj posledný duel, kedy o zotrvanie na statku bojovali Daniel Kňažík a Sára Vrablecová. Neustále usmiata blondínka mala tentokrát navrch a kontroverzný mladík musel opustiť Farmu 15.

Nový moderátor relácie Farma X Andrej “Šajmo“ Šajmovič privítal v štúdiu čerstvo vypadnutého Daniela Kňažíka, ktorý priznal, že odchod zo statku v ňom vyvolávajú zmiešané pocity. Počas pobytu na Farme sa mu však podarilo schudnúť 6 kíl, ktoré s radosťou naberá naspäť.

Povolaním technický analytik odhalil, že po príchode domov jeho prvé kroky viedla za najlepšou kamarátkou. ,,…ja som za ňou prišiel a ona že: ,,Dano a ty čo tu robíš?“ Ja som ju len bez slova objal a som sa doplakal ako úplná špina. Emócie z každej strany,“ otvorene prezradil rodák z Bratislavy.

Kontroverzný Dano je presvedčený, že Farma je omnoho drsnejšia v porovnaní s tým, čo vidia diváci na televíznych obrazovkách. Posťažoval sa na veľkú zimu, extrémny smrad a hluk hlavne po príchode kačiek.

Bývalý farmár sa následne venoval jednej zo súťažiacich, s ktorou nemal najlepšie vzťahy a jej správanie ho nepríjemne prekvapilo. ,,Bola tam jedna osôbka, ktorá bola na každého od rána do večera nechutná, zazerala, nadávala, komentáre na ľudské telá a ja len že… Ježiši Kriste. Tým človekom je Mirka. Ona všetkých ohovárala. Komentovala Miška, aké má telo, aký je lenivý, aký som bol ja hrozný farmár týždňa, pri tom som stál neďaleko a všetko som počul. Bola nenápadná ako prd v polievke,” povedal na adresu 41-ročnej blondínky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza