Niektorí ľudia svoje súkromie púšťať do sveta nechcú, iní si hľadajú lásku priamo na televíznych obrazovkách. Verejnosti neuniká reality šou Love Island, v ktorej zamilované páry zdieľajú vášeň aj útrapy, na Farme sa však dejú zásadné veci tiež!

Natália Lopašovská vyznanie takéhoto rozmeru rozhodne nečakala a tvár jej zaliali slzy! Ako prezradila, jej priateľ absolútne nesúhlasil, aby sa do reality šou Fama prihlásila a čakal ich preto rozchod: “Keď sme sa lúčili, tak to bolo také… Nechcel asi, aby som bola v telke, viac ľuďom na očiach, alebo aby sme neboli od seba dlhšiu dobu odlúčení,” priznáva so slzami v očiach mladá Natália.

Barberka zo Serede mala pocit, že príchodom na Farmu zničila svoj vzťah, pričom priateľ jej mal povedať, že mu svojim rozhodnutím zničila život. Napokon ju však prekvapil listom a súťažiaca sa neubránila slzám.

“Bola som šťastná, zároveň veľmi prekvapená, možno aj trošku šokovaná. Básnička bola veľmi krásna, tam nechal teda odkaz zašifrovaný. Boli tam zašifrované písmená, či si ho zoberiem,” prekvapila partnerovými závažnými slovami Natália. Práve ona bola jednou z dvoch farmárov, ktorí dostali ako prví listy z domova, pričom okrem nej sa mohol tešiť z pozdravov či pálenky aj Miroslav “Mesút” Debnár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: videoarchiv.markiza.sk