Módny žurnál s Jakubcom odštartoval v utorok podvečer svoju prvú epizódu. Spevák v ňom naložil slovenským celebritám, ktoré prišli k volebným urnám v prvom kole prezidentských volieb. A niektorí to od neho poriadne schytali!

Martin Jakubec posledné dni tajnostkársky pridával fotky po boku jojkárky Alexandry Orviskej či playmate Andrey Járovej. Naznačoval, že chystá niečo nové a veľké, no nikto netušil, čo má spevák v pláne tentokrát.

Od utorka večera je ale záhada rozlúsknutá. Jakubec sa vrhol na kariéru módneho policajta a vo svojej novej relácii, ktorú včera odvysielala v spolupráci s denníkom Plus JEDEN DEŇ prvý diel, si zobral na mušku slovenské tváre šoubiznisu, ktoré sa nedávno zúčastnili prvého kola prezidentských volieb. Jakubec ich napriek tomu, že nešlo o oficiálnu udalosť, zvozil pod čiernu zem.

Začal Ondrejom Kandráčom, ktorý sa podľa neho hrá na mladšieho: “Pán Kandráč sa chce hrať, že má 20, ale už nemá 20,” začína a pokračuje s Dominikou Mirgovou: “Dominika Mirgová mi príde, ako keby išla do potravín.” Napokon zvozí aj outfit Barbory Švidraňovej a nepochváli ani vlasy Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej. Celú 5-minútovú reláciu si pozriete >>> TU <<<. Koho si zoberie spevák na pretras nabudúce?

Barboru Švidraňovú zvozil za ladvinku
Dominika Mirgová podľa neho vyzerala ako na ceste do potravín
Na Sajfovej Veronike skritizoval účes
Ondrej Kandráč chce byť podľa Jakubca mladý

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram