Z markizáčky sa konečne stala mama: Dcérka dostala hneď dve mená!

Dátum:

Sympatická markizáčka sa konečne dočkala dňa, kedy si môže privinúť k sebe svoje milované dieťatko. Zo známej moderátorky sa totiž stala hrdá mamička, ktorá prežíva jedno z najkrajších období v živote. Pre prvorodenú dcérku vybrali s manželom vskutku krásne mená.

Moderátorka Zuzka Javorová už koncom marca priviedla na svet krásne dievčatko, pričom si prvé týždne chcela vychutnať v súkromí so svojím manželom a zároveň markizáckym kameramanom Petrom. ,,Chcela som si tie prvé chvíle poriadne užiť a samozrejme, to nie je hneď úplne ľahké, kým si čerstvá mama zvykne na ten kolobeh a zoznámi sa so všetkými novými “nástrahami“. Podstatné však je, že Laura je v poriadku a sme do nej beznádejne zaľúbení,“ povedala pre markiza.sk.

Dvojica vybrala prvorodenej dcérke krásne mená, ktoré sú hneď dve – Laura Maria. Známa brunetka pracuje v televízií Markíza viac ako 10 rokov. Venuje sa predovšetkým témam, ktoré sa týkajú zdravotníctva. Jej intenzívne pracovné nasadenie však pôjde na istý čas bokom, keďže Zuzka si chce vychutnávať čas s milovanou princezničkou. Je totiž všeobecne známe, že redaktorka po bábätku veľmi túžila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: Pixabay, IG/zuzana.javorova, TV Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...