Ženu mali trápiť obličkové kamene: Z nemocnice však odišla s dieťaťom!

Dátum:

Mladá učiteľka baletu mala vážne podozrenie na obličkové kamene. Doktor ju totiž v minulosti upozornil, že sa u nej môžu objaviť práve tieto zdravotné problémy, a preto neváhala a išla do nemocnice, pričom bola presvedčená, že pozná svoju diagnózu. Ako veľmi sa mýlila!

Lizzie Quah pochádza z amerického štátu Illinois, pričom ju pred pár mesiacmi počas noci prepadli neznesiteľné kŕče. Bola presvedčená, že ide o obličkové kamene a na pohotovosti s ňou dokonca súhlasili aj lekári. Pred podaním liekov však museli zistiť, či je pacientka tehotná.

Výsledok prekvapil predovšetkým 23-ročnú ženu, ktorá vôbec netušila, že pod srdcom nosí bábätko, a dokonca ani to, že bolesti sú znakom pôrodu. O dve hodiny neskôr držala učiteľka baletu v rukách svoju dcérku, ktorá dostala meno Winnie June.

Lizzie však pôrod považuje za najtraumatickejší zážitok v živote. Okrem toho, že nemohla dostať epidurálku, ju viac trápila nevedomosť o zdravotnom stave či pohlaví bábätka. Novopečená mamička uviedla, že nemala žiadne príznaky tehotenstva. Počas celých deviatich mesiacov mala pravidelnú menštruáciu, a dokonca užívala aj antikoncepciu. Lekári sa domnievajú, že dôvodom bolo zlé uloženie placenty, v dôsledku čoho nemusela cítiť ani pohyby bábätka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: FB/Med White Photography, LIzzie Quah, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...