Mladá učiteľka baletu mala vážne podozrenie na obličkové kamene. Doktor ju totiž v minulosti upozornil, že sa u nej môžu objaviť práve tieto zdravotné problémy, a preto neváhala a išla do nemocnice, pričom bola presvedčená, že pozná svoju diagnózu. Ako veľmi sa mýlila!

Lizzie Quah pochádza z amerického štátu Illinois, pričom ju pred pár mesiacmi počas noci prepadli neznesiteľné kŕče. Bola presvedčená, že ide o obličkové kamene a na pohotovosti s ňou dokonca súhlasili aj lekári. Pred podaním liekov však museli zistiť, či je pacientka tehotná.

Výsledok prekvapil predovšetkým 23-ročnú ženu, ktorá vôbec netušila, že pod srdcom nosí bábätko, a dokonca ani to, že bolesti sú znakom pôrodu. O dve hodiny neskôr držala učiteľka baletu v rukách svoju dcérku, ktorá dostala meno Winnie June.

Lizzie však pôrod považuje za najtraumatickejší zážitok v živote. Okrem toho, že nemohla dostať epidurálku, ju viac trápila nevedomosť o zdravotnom stave či pohlaví bábätka. Novopečená mamička uviedla, že nemala žiadne príznaky tehotenstva. Počas celých deviatich mesiacov mala pravidelnú menštruáciu, a dokonca užívala aj antikoncepciu. Lekári sa domnievajú, že dôvodom bolo zlé uloženie placenty, v dôsledku čoho nemusela cítiť ani pohyby bábätka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: FB/Med White Photography, LIzzie Quah, Pixabay