Spevácka diva Marika Gombitová patrí k najrešpektovanejším speváčkam slovenskej scény, avšak rokmi sa utiahla do úzadia. Z času na čas však ikona domácej popmusic predsa len vystúpi na verejnosti, pričom najnovšie potešila fanúšikov na spomienkovom, a zároveň narodeninovom koncerte Mira Žbirku († 69).

Legendárny spevák Meky Žbirka by už 21. októbra oslávila sedemdesiatku, avšak 10. novembra uplynulého roka nečakane skonal v dôsledku zápalu pľúc. Jeho manželka Katka však napriek bolesti zo straty zorganizovala spomienkový koncert, na ktorom vystúpilo množstvo priateľov zosnulého hudobníka, medzi inými aj Marika Gombitová (66). Práve s interpretkou hitov Vyznanie, Správne dievča či Koloseum naspieval množstvo dodnes úspešných singlov, pričom spolu roky pôsobili aj v populárnej kapele Modus.

Kým blondínka na pódiu zaspievala po boku Mekyho syna Davida skladbu Nespáľme to krásne v nás, fanúšikom svojim výzorom doslova vyrazila dych. Na Marike, ktorá sa na pódiu ukázala po približne štyroch rokoch, boli viditeľné zásadné zmeny vo vizáži, a kým premenou zrejme prešli jej pery, verejnosť si všimla aj údajné estetické vylepšenie v lícach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB/Marika Gombitová Official-Patrik Ratajsky, Nora Krchňáková