Známa česká moderátorka sa ešte stále spamätáva z otrasného zážitku spred pár dní. Po kolapse, kedy odpadla priamo pri kolegovi, takmer zomrela a v hroznom stave skončila v nemocnici na JISke. 

Česká moderátorka Eva Decastelo (40), ktorá vždy žiari kráskou, pred pár dňami vystrašila fanúšikov, keď zverejnila záber z nemocnice. Na jednotke JISky si poležala potom, čo takmer zomrela. Za všetko pritom mohla banálna alergická reakcia na potraviny.

Potom, čo zjedla čipsy s makom, si išla zaplávať, no už vtedy začala cítiť, že jej nie je dobre. Keď na recepcii hotela, kde sa práve nachádzala, nezohnala lieky, v panike volala hereckému kolegovi, aby ju odviezol urýchlene do nemocnice. Postupne nemohla dýchať, opúchala jej celá tvár aj hlava a napokon odpadla kolegovi v náručí rovno v nemocničnom výťahu.

Podľa informácii českého denníka Aha si pritom moderátorka dáva na stravu veľký pozor: „Strážim sa, objednávam si veci a pýtam sa na zloženie. Ale pri čipsoch som si to neprečítala. Nenapadlo mi, že dá niekto do lupienkov mak. Odteraz so sebou budem nosiť adrenalínové pero,“ dodáva vydesene. Jej kolega ma pritom z osudného dňa rovnako traumatický zážitok, keďže mu Eva skolabovala priamo na rukách a mala mať celú hlavu zmodralú. Moderátorka bola ale po podaní kortikosteroidov stabilizovaná a momentálne sa vracia do normálneho života.

Česká moderátorka Eva Decastelo skončila na JISke
Za všetko mohla alergia na mak
V poslednej chvíli ju zachránil kolega po odvoze do nemocnice

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Instagram, Facebook