Známa slovenská moderátorka Vera Wisterová (39) prežíva skutočné peklo. Okrem krušných chvíľ okolo rozvodu musí čeliť ďalšej nepríjemnosti ako matka. Vyzerá to tak, že jej izraelský muž Jeremy si chce po rozvode ponechať deti! Ona sa obáva, že ich už nikdy neuvidí.

Aj keď si myslela, že najhoršie má už za sebou, pravdepodobne sa veľmi mýlila. Niekdajšia priateľka slovenského speváka Ivana Táslera Vera Wisterová sa v roku 2010 vydala za úspešného producenta, Izraelčana Jeremyho Hulsha. Na šťastné manželstvo to prestalo vyzerať už po pár rokoch, kedy spolu začali prekonávať veľkú manželskú krízu. Majú spolu dvoch synov Harlowa (5) a Thea (2). Kríza vyústila až do rozvodu, ktorý jej manžel všemožne komplikuje a sťažuje. Moderárorka sa už v decembri minulého roka presťahovala na Slovensko a útechu našla u brata mladučkej herečky Kristíny Svarinskej Michala. Je možné, že sa rysuje nový vzťah. Že by jej manžel takto vracal úder?

Vera je absolútne na dne. Podľa portálu pluska.sk, sa v utorok mala situácia ešte poriadne vyhrotiť, kedy vraj musela zasahovať aj polícia. Manžel Jeremy sa totiž ubytoval v jednom bratislavskom hoteli, kde odmietol Vere vydať deti. Jeho mama sa mala zamknúť aj s deťmi v jednej z hotelových izieb. Manžel, ktorý očividne na spoločné deti vôbec nemyslí, dokonca obvinil nového priateľa Michala z mravnostného ohrozovania detí. Vera je absolútne sklamaná a zlomená.

Vera so svojim manželom Jeremym, s ktorým sa rozvádza

Deti Very Wisterovej – Harlow a Theo

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram | Ilustračná foto: Depositphotos.com