Známa Slovenka, ktorá svojho času očarila aj známeho multiotecka Borisa Kollára, všetkých opäť šokovala. Po vlasoch neostalo ani stopy a teraz sa pýši holou hlavou!

Na Slovensku sa preslávila najmä svojím odvážnym a kontroverzným vystupovaním a obliekaním. Mladá Instagramerka a modelka Alex Vortex neprestáva udivovať. Na módne prehliadky chodí pravidelne sporo odetá a verejnosti predvádza svoje zarastené pazuchy aj rozkrok.

Plavovláska neušla ani pozornosti multiotecka Borisa Kollára, ktorému sa jej štýl, naopak, páči a Alex mu za to venovala pikantný návrh, ktorý ale zatiaľ ostáva bez odozvy. Mladá žena, ktorá sa chváli tým, že už dva roky nemala žiadneho muža, prišla najnovšie s ešte prekvapivejším krokom.

Na Instagrame si priamo pred fanúšikmi zobrala otcov strojček a oholila si svoje vlasy. Na záver videa sa teší z úplne holej hlavy a podľa vlastných slov nie je za jej radikálnou premenou rozchod s chlapom ani mentálne zrútenie. Pazuchy si však Alex necháva aj po vyholení hlavy naďalej zarastené.

View this post on Instagram

TOTO NIE JE PRVÝ APRÍL! ⚠️ A nie, nikto sa so mnou nerozišiel, ani som nemala mental breakdown ako Britney v 2007. Bol to plán! Asi tak 15-ročný a veľmi dobre premyslený, chýbala však tá najdôležitejšia zložka – odvaha. Mám príliš príliš podlhovastú a šišatú hlavu, nebudem pôsobiť žensky, nikto so mnou nebude chcieť trtkať, budú mi chýbať copíky a účesy. Veci, ktoré sa mi celé tie roky honili hlavou a zároveň bránili v uskutočnení tohto diabolského plánu. Alex Wortex však neposúva v odvahe a plnení si snov len vás, ale aj mňa. Sme akoby dve osobnosti, je to tá časť, ktorá vo mne dlho driemala a len občas vykukla na povrch. Odkedy som ju vypustila von do sveta, medzi ľudí, som jej pozorovateľ a dosť sa od nej učím. Veľa ľudí by to nazvalo schizofréniou (v podstate každý druhý koment pod článkami so mnou), ja som si však vedomá seba, svojho druhého, či dokonca tretieho JA až príliš. Dnes sú to presne dva roky, čo som mala naposledy sex. Áno, viem že to hovorím už asi pol roka, ale zvyknem zaokrúhľovat a trošku dramatizovať 😅 Žijem si dobrovoľne v celibáte a svojim pre mnohých až asketickým spôsobom života sa už celkom ponášam na mnícha. Dnes som teda monkovský image dotiahla do dokonalosti. Vlasy majú magickú moc, sú akoby také anténky, či predĺženie nervovej sústavy, informáčná dialnica do mozgu. Na mojom youtube nájdeš video o tom, ako Indiáni, ktorých počas vojny ostrihali prišli o všetky svoje nadprirodzené schopnosti. U žien som to však vždy vnímala inak. Spôsob nejakej transformácie, sily, či nebojácnosti. Každý jeden film, kniha, príbeh či historické udalosti, kde si žena sama dobrovoľne ostrihala vlasy ma fascinovali. Chcelo to však konečne nabrať tú ODVAHU a SKOČIŤ, v tomto prípade zobrať do rúk ocinov strojček 😈

A post shared by Alex Wortex (@alexwortex69) on

Alex sa oblieka poriadne výstredne a vyzývavo
Preslávila sa aj tým, že si neholí pazuchy a rozkrok

Zdroj │ Foto: Instagram