Slovenský herec, ktorý je známy z viacerých sledovaných seriálov, si neudržal nervy na uzde a na ulici zaútočil na neznámeho muža. Ako vysvetlenie pre svoj počin uviedol tento bizarný dôvod.

Slovenský herec Štefan Kožka (63), ktorý naposledy zahviezdil v seriáli Horná Dolná, kam najnovšie dorazila aj hviezda Evelyn, sa namočil do poriadnej šlamastiky. Na ulici vybehol z auta a zaútočil na neznámeho muža potom, ako ho upozornil na jazdu v protismere.

Kožka si nedával pred ústa servítku a mužovi najprv vynadal, no potom prišlo aj na päste: „Po upozornení chodcom, že ide autom v protismere… Najskôr stiahol okno, počastoval chodca nadávkami a čo bolo ďalej? Ozaj dôstojný nositeľ krásna a morálnych hodnôt. Ďakujem. Dúfam, že sa už teraz pozriete do zrkadla, pán Kožka,“ uviedol k videu autor.

Kožka, ktorý v minulosti čelil problémom s políciou potom, ako sa vyhrážal s nožom v ruke manželke, poskytol Novému Času bizarné vysvetlenie. Vraj sa ponáhľal kvôli žalúdočným problémom a potreboval sa rýchlo dostať domov na WC, no muž mu takmer skočil do cesty. Trochu neadekvátna reakcia, čo poviete? Celé video si pozriete >>> TU <<<.

Herec Štefan Kožka opäť neudržal nervy na uzde

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, TV Markíza