Známy český hokejista, ktorý hráva v NHL, prežíva mimoriadne ťažké chvíle. Len týždeň sa tešil zo svojho milovaného synčeka, ktorého mu porodila priateľka Rebecca. Na sociálnej sieti oznámil zdrvujúcu správu, že chlapček týždeň po pôrode zomrel.

Český hokejista David Pastrňák je veľmi úspešný športovec, ktorý aktuálne hráva v bostonskom klube NHL. Ešte prednedávnom jasal od šťastia, keď mu jeho švédska priateľka Rebecca Rohlssonová porodila 17. júna synčeka Vigga. Bohužiaľ, z najväčšieho šťastia v živote sa dvojica neradovala dlho.

Ako oznámil na sociálnej sieti, ich synček len týždeň po pôrode zomrel. „Máme anjelika, ktorý na nás dáva pozor a voláme ho synček. Budeš navždy milovaný,“ napísal slová, ktoré trhajú srdce. Zároveň poprosil o rešpektovanie súkromia až do času, kým sa rodina pozviecha z obrovskej rany osudu.

Na Instagrame, kde priložil aj čiernobielu fotografiu Viggových nožičiek, mu začali fanúšikovia okamžite vyjadrovať úprimnú sústrasť. Medzi nimi však nechýbali ani ďalší známi športovci, ako Dmitrij Jakšin, Vítek Vaněček, Petr Čech a ďalší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/davidpastrnak