Známy exfarmár poriadne šokuje! Najprv balil farmárky z reality šou, no teraz sa odhodlal na vážny životný krok. Keďže mu jeho priateľka odpovedala na žiadosť o ruku sladké áno, už onedlho sa bude ženiť!

Známy exfarmár Adam Kováč (30) patril na Farme k poriadnym záletníkom a divákom sa predstavil spolu s Monikou Haklovou či Gabrielou Bulovou. Kým zo začiatku prežil románik s Nikolou Komorovou, neskôr sa dal dokopy s blondínkou Luciou Frčkovou, ktorá kvôli láske opustila aj svojho vtedajšieho partnera a rodinu. Lucia má za sebou bohatú minulosť, pričom aktuálne má čakať 4. dieťa.

Ani ich vzťah však ale nevydržal, no Adam napokon predsa len našiel svoju vyvolenú. Už nejakú dobu totiž randí s priateľkou Karin a všetko nasvedčuje tomu, že dvojici to mimoriadne klape. Krásku totiž požiadal o ruku.

Romantické zásnuby prebehli na exotickej dovolenke v Kambodži a o detaily sa exfarmár podelil aj so svojimi fanúšikmi: „Pre tých, ktorí nevedia, práve sme sa vrátili z najnezabudnuteľnejšej dovolenky v našom živote, hlavne pre to, že som Karin požiadal o ruku a ona povedala áno. Neviem ani slovami opísať, ako veľmi túto ženu milujem, je tá najlepšia a ona to vie. Všetko sa udialo na kambodžskom ostrove Koh Rong Sanloem siedmeho decembra 2018,“ teší sa. Budúcim manželom blahoželáme!

Adam Kováč sa zasnúbil
O ruku požiadal svoju priateľku Karin
Exfarmár bol na Farme poriadne divoký
Najprv prežil románik s Nikolou
Neskôr skončil vo vzťahu s Luciou Frčkovou (naľavo)

Zdroj: Instagram | Foto: Tv Markíza, YouTube, Facebook