Jeden z najznámejších a najnavštevovanejších supermarketov (nielen) na Slovensku prichádza s ďalšou fantastickou inováciou, ktorá vám uľahčí nakupovanie. Zabudnite na nekonečné rady na pokladniach, odteraz už budete môcť blokovať nakúpený tovar priamo v nákupnom vozíku!

[sociallocker]Známa sieť supermarketov Tesco je vo svete uľahčovania nákupov jedným z najväčších inovátorov. Tesco okrem samoobslužných pokladní ponúka aj dovoz nákupu priamo k vám domov a teraz prichádza Tesco s ďalšou novinkou, ktorá sa volá Scan&Shop. Už teraz je jasné, že ju budete milovať!

Scan&Shop Tesco

Scan&Shop je jednoduchá metóda nakupovania, ktorá vás oslobodí od nekonečného čakania v rade na pokladni. Táto (na Slovensku) novinka vám umožní blokovať si zakúpený tovar priamo v košíku, stačí keď si pred nákupom vezmete so sebou ručný skener a ním si nablokujete priamo počas nakupovania všetky položky vášho nákupu. Ručný skener sa dá použiť aj na pečivo, či ovocie a zeleninu a postup blokovania je veľmi jednoduchý. Samozrejme, aj počas nakupovania so službou Scan&Shop sa dá nakúpený tovar stornovať.

Scan&Shop Tesco Scan&Shop Tesco

V zahraničí je tento spôsob nakupovania bežný, ale na Slovensku je Scan&Shop v Tescu absolútnou novinkou. Ako prví si ju budú môcť vyskúšať zákazníci v Nitre a v Trnave.

Zdroj: Refresher.sk | Foto: Depositphotos.com, Facebook.com, Tesco.com
[/sociallocker]