51-ročná herečka Zuzana Vačková v poslednom období doslova žiari. Sympatická umelkyňa prešla v uplynulých mesiacoch výraznou premenou, pričom najväčší podiel na jej výzore má evidentne predovšetkým láska k partnerovi!

Jedna z najúspešnejších herečiek domácej umeleckej scény doslova kvitne do krásy, na čo pravidelne poukazujú aj jej fanúšikovia na sociálnych sieťach. Permanentne usmiata Zuzana sa tu totiž delí o zaujímavé momenty zo svojho života, pričom si len ťažko nevšimnúť, že v poslednom období vyzerá doslova fantasticky.

Herečka si len nedávno nechala odborníkom vylepšiť svoj úsmev a v týchto dňoch si užíva letné počasie s najližšími. Len nedávno si zlízla kritiku za upravené fotografie z výletu v Rajeckých Tepliciach a aktuálne, naopak, získala množstvo pozitívnych komentárov za fotografie s partnerom Petrom. Práve s ním a kolegom Andrejom Bičanom s priateľkou si totiž užívali dvojité „rande“ v uliciach Bratislavy, čo okomentovala aj Aneta Parišková. „Nech vám láska prekvitá,“ odkázala svojej priateľke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/zuzanavackova