Anketa OTO patrí na televíznej stanici RTVS k jedným z najočakávanejších večerov roka. Po prebratí cien však ostali diváci viac ako sklamaní, pričom Adele Vinczeovej vyfúkol absolútneho OTA Michal Hudák.

Anketa OTO patrí na Slovensku k najpopulárnejším oceneniam, ktoré sa od divákov dostávajú do rúk hercov či moderátorov. Slováci sa tak tešili aj tento ročník na to, ktorý z ich miláčikov si odnesie zlatú sošku. Favoritkou na najviac ocenení bola už štandardne Adela Vinczeová, ktorá má doma už 16 kúskov. Pri odovzdávaní cien ale došlo k nečakanému zvratu a cenu absolútneho OTA vyfúkol Adele herec, moderátor a zabávač Michal Hudák.

Adelu ale doma ocenil najmä jej manžel Viktor Vincze, ktorý sa opäť pochválil soškou svojej manželky za najlepšiu moderátorku: „To nie je cena len za dokonalú moderáciu. Ona je svetlom, ktoré svieti na tisíce životných ciest, vrátane mojej. Fenomén,“ napísal na svojom Instagrame o moderátorke, ktorá nedávno predviedla čudnú scénku s chlpatým rozkrokom.

Divákov ale po skončení OTA, v ktorom zažiarili aj Oteckovia, Zuzana Mauréry Či Vlado Kobielsky, naštvalo niečo celkom iné. Podľa slov mnohých Slovákov úroveň tohto galavečera značne klesla a „vtipné“ scénky im pripadali poriadne trápne. Ostrú kritiku verejnoprávnej televízie si pozriete v našej galérii nižšie.

Adele vyfúkol absolútneho OTA Michal Hudák
Viktor zverejnil tento záber Adely so slovami „fenomén“
Divákov vytočil nudný program a trápne scénky počas celého OTA

Zdroj: RTVS │ Foto: Facebook, Instagram