Známa redaktorka Andrea Šprochová sa koncom apríla stala hrdou dvojnásobnou mamičkou. S manželom boli šťastím bez seba, keďže markizáčka začiatkom novembra 2018 prišla o dieťatko. Dokonca už majú za sebou aj krst bábätka, ktorý však sprevádzalo množstvo bezpečnostných opatrení.

Manželia Andrea a Štefan Šprochovci sa od apríla tešia zo synčeka Štefana, pričom majú aj 7-ročnú Emku. Dvojica sa pred pár dňami rozhodla pokrstiť takmer 5-mesačné bábätko v jednom z bratislavských kostolov. ,,Tak už máme doma ďalšie Božie dieťa. Malý Števko všetko zvládol s úsmevom až na pár slzičiek, keď zacítil vodu na hlavičke. Ale povedzme si úprimne, koho by to neprekvapilo,“ napísala na sociálnej sieti hrdá mamička.

Krst chlapčeka však nebol taký, ako si ho redaktorka predstavovala, nakoľko bolo nutné počas neho dodržiavať prísne protipandemické pravidlá. Z pochopiteľných dôvodov sa tak významnej udalosti nemohli zúčastniť starí rodičia a iní príbuzní rodiny. ,,Vyrovnala som sa s tým, že staršia časť rodiny chýbala. Ale najdôležitejší bol mladý pán,“ skonštatovala Šprochová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/andrea_sprochova  |  Foto: FB/Andrea Šprochová, IG/andrea_sprochova