Obľúbená moderátorka Aneta Parišková 5. mája 2020 zverejnila na sociálnej sieti šokujúci záber z nemocničného lôžka s oznamom, že jej bola diagnostikovaná rakovina. Od tohto momentu si prešla náročným obdobím spojeným s operáciou a následnou liečbou. Ako sa má dnes?

Sú to viac ako dva roky, čo bol Anete Pariškovej diagnostikovaný non-hodginov lymfóm v  oblasti srdca. Okamžite musela podstúpiť operáciu a napokon ju čakala chemoterapia. Niekoľko mesiacov si užívala pár dní v pohodlí domova a následne strávila zopár týždňov v nemocničnej izbe. S fanúšikmi sa podelila o všetky detaily spojené s namáhavým bojom so zákernou chorobou.

49-ročná blondínka nakoniec nad rakovinou vyhrala a veľmi rýchlo si usporiadala životné priority, pričom na prvom mieste je rozhodne jej milovaná rodina. S manželom a synmi sa presťahovala za veľkú mláku, no stále ju môžeme vídať aj v spravodajstve televízie JOJ. Práca totiž moderátorku baví a neodradilo ju ani neustále cestovanie na Slovensko kvôli vysielaniu.

Aneta si však uvedomuje, aké je zdravie krehké a vážne ochorenie sa môže kedykoľvek vrátiť. Pravidelne navštevuje onkológa i praktickú lekárku. Našťastie, výsledky vyšetrení sú v norme. ,,Sledujem si svoj zdravotný stav. Musím si poklopať, momentálne je všetko v poriadku. Ostatné je v Božích rukách,“ priznala trojnásobná mama pre cas.sk, pričom sa snaží užiť si každú chvíľu so svojimi najbližšími.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official