Anonym vydiera aj Klinčúcha: Za intímne zábery požaduje ŠIALENÚ sumu!

Dátum:

V posledných dňoch zaplavili sociálne siete priznania mnohých slovenských celebrít o existencii ich intímnych záberov, ktoré mali ostať pred očami verejnosti navždy zahalené rúškom tajomstva. Neznámy anonym im však začal strpčovať život, pričom za nezverejnenie fotografii žiada astronomické výkupné.

Koncom uplynulého týždňa zverejnila herečka Dominika Kavaschová nečakané video, v ktorom pôsobila už na prvý pohľad zdrvene. Ako priznala, v predchádzajúcich dňoch sa jej mal ozvať anonym, ktorý disponuje jej intímnymi zábermi, pričom ich mienil zdieľať so širokou verejnosťou. Pred škandálom ju malo zachrániť zaplatenie výkupného, čo umelkyňa odmietla a radšej vyšla pred fanúšikmi s pravdou von sama. Podobnými príspevkami sa následne prihovorili svojim fanúšikom aj Zdena Studenková, Emma Drobná a Filip Šebo, ktorí dokonca zo strachu uviedli, že odchádzajú zo sociálnej siete Instagram.

Ako sa však zdá, vydieraných celebrít je napokon viac a šialenou sumou majú atakovať aj mladú hviezdu TV Markíza Martina Klinčúcha. „Asi 3 dni sa mi snaží dopísať nejaký neznámy účet na Instagrame s tým, že sa mi vyhráža, že sa mi dostane do telefónu a zverejní nejaké veci, pokiaľ mu nezaplatím 10 000,“ prezradil so smutným výrazom.

,,Ja som to absolútne nebral vážne, ešte som si z neho spravil srandu. Dnes ráno mi poslal link na stránku, kde bol náhľad na moje nahé video z môjho telefónu a pýta odo mňa 5 bitcoinov, inak to zverejní. To je niečo cez 160 000 eur,“ pokračoval mladý herec. Podporu mu následne vyjadrili priatelia a kolegovia Krištof Králik a Matúš Kolárovský, s ktorými pôsobil v seriáli Pán profesor či šou Česko Slovensko hľadá Superstar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj | Foto: IG/m_klinec/kristofko

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...