V máji tomu budú štyri roky, čo obľúbená speváčka Monika Bagárová priviedla na tento svet dcérku Rumiu, ktorú má s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Česká kráska ešte donedávna svoje dievčatko dojčila, s milovaným rituálom sa ale rozhodla definitívne skončiť.

Kým niektoré mamičky sú za čo najdlhšie dojčenie, iné zastávajú názor, že kŕmiť takmer 4-ročné dieťa materským mliekom je už za hranicou toho, čo je normálne.

Monika Bagárová sa netajila tým, že svojej Ruminke aj v pomerne vysokom veku ešte dopraje to, čo tak zbožňuje, za čo od žien často schytala kritické slová. Tri mesiace pred dcérkinými 4. narodeninami sa však speváčka rozhodla, že je čas túto etapu ukončiť.

Monika Bagárová prekvapila novým účesom: Ofina a vlasy po bradu!

,,Boli to krásne časy. Pre niekoho možno až príliš dlhé, pre nás presne tak dlhé, ako mali byť. Dojčenie považujem za jedno z najkrajších období, aj keď má aj svoje mínusy. Prvé dni boli uplakané, nebudem klamať, aj mi vybehla slza. Cítila som ale, že je ten pravý čas skončiť, teraz, keď to necítim ja, nie keď to cítia ostatní okolo mňa alebo nás,” zdôverila sa na Instagrame populárna kráska.

Všetkým, ktorí to práve riešia alebo sa na podobnú situáciu práve chystajú, popriala veľa šťastia, trpezlivosti a pohody. ,,Je to veľká vec nielen pre nás, ale hlavne pre naše lásky. Bol to ich prístav pocitov bezpečia, lásky, pokoja a tiež tých najväčších dobrôt na svete,” ukončila Monika.

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika