Moderátorka Zuzana Belohorcová sa po dlhých rokoch opäť pripomenula slovenským divákom účasťou v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Na prvý pohľad sa zdalo, že sa opäť zamilovala do rodnej krajiny a porotcovia ju neraz presviedčali, aby sa vrátila na Slovensko. Tento scenár však absolútne odmieta!

Zuzana Belohorcová si takmer 12 rokov užívala život na slnečnom Miami, pričom minulý rok sa presťahovala do Španielska. Mnohí Slováci si z tohto dôvodu mysleli, že jej kariéra je už v ,,pasé“. O to viac prišlo prekvapenie, keď prijala ponuku na účasť v šou Tvoja tvár znie povedome. Je už zaužívaním pravidlom, že sa televízia Markíza po skončení natáčania snaží účinkujúcich zapojiť aj do iných projektov.

Moderátorka kedysi obľúbenej erotickej relácie Láskanie však s ďalším fungovaním na Slovensku absolútne nepočíta. S manželom Vlastom Hájekom, dcérkou Salmou a synom Neviom ich dokonca čaká ďalšie sťahovanie. Rodinka síce zostáva v Španielsku, no presunú sa na Kanárske ostrovy.

45-ročná blondínka sa teší na nové bývanie, pričom otvorene priznala, že si už život v rodnej krajine nevie predstaviť. ,,…vždy budem hrdou Slovenkou, ale budem úprimná, nám už tá slovenská mentalita veľmi nevyhovuje. Viem, že je zlá doba, ale mám pocit, že tu si ľudia závidia ešte aj zdravie. Je to smutné,“ uviedla pre Nový Čas Nedeľa.

Zuzana chce žiť jednoduchý, no plnohodnotný život, ktorý nemusí byť naplnený nákupmi v luxusných obchodoch či stravovaním sa v drahých reštauráciách. ,,Potrebujeme k životu pláž, more, slnko, dobré školy a bezpečné miesto pre život a výchovu našich detí. Slobodný priestor na naše aktivity,“ dodala, pričom považuje za oslavu, keď si môže dopriať domácu bryndzu, korbáčiky či horalku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/zuzanabelohorcova, tvojatvar.markiza.sk