Beverly Hills má prvý trailer: Zábery po 20 rokoch vyrážajú dych!

Dátum:

Zmenili sa vôbec? Práve táto myšlienka musí napadnúť všetkým fanúšikom kultového seriálu Beverly Hills 902 10 po zhliadnutí prvého oficiálneho traileru k novým častiam. Sedem ústredných hercov, alebo aspoň väčšina z nich, totiž vyzerá, akoby od poslednej klapky neubehol ani jediný deň.

Je tomu už neuveriteľných 19 rokov, čo televízne obrazovky opustila snáď najznámejšia teenagerská formácia sveta. Keď začal úvodom 90. rokov Aaron Spelling natáčať dnes už kultovku Beverly Hills 902 10, partia ôsmich priateľov sa stala doslova fenoménom. Po desiatich rokoch vysielania sa však cesty hlavných hrdinov rozišli a Brendon, Brenda, Dylan, Kelly, Donna, David, Steve a Andrea začali žiť vlastnými životmi mimo obrazoviek.

V rokoch 2008 – 2013 boli pre CBS Television Studios natočené nové časti Beverly Hills 902 10- Nová Generácia, kde si však nikto z pôvodného obsadenia nezahral, no seriál sa s veľkým nadšením publika nestretol. Po neuveriteľných 19 rokoch od padnutia poslednej klapky s pôvodnou zostavou však televízna stanica FOX TV oznámila, že hviezdy prvej série sa už onedlho vrátia späť na televízne obrazovky.

Aj keď sa malo v nových častiach pôvodne objaviť všetkých osem hviezd, žiaľ, Luke Perry, predstaviteľ nezabudnuteľného Dylana McKaya, zomrel začiatkom marca na mŕtvicu, pričom za sebou zanechal syna a dcéru. Na svetlo sveta sa teraz dostal prvý oficiálny trailer, kde si všetky postavy žijú novým životom, no niečo im predsa len napovie, že Beverly Hills 902 10 je späť. Tiež sa už neviete dočkať nových častí?

Pôvodná zostava z roku 1990

Zdroj: YouTube | Foto: moviemania.io, Instagram/JennieGarth

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...