Popová princezná Britney Spears to v posledných rokoch nemala jednoduché, pričom okrem straty bábätka čelila aj psychickým problémom či konfliktom s vlastnou rodinou. Aj na speváčku sa však napokon usmialo šťastie a len pred pár hodinami sa z nej stala vydatá pani!

Jedna z najväčších speváckych ikon tohto tisícročia povedala v štvrtok (9. júna) svoje životné áno dlhoročnému partnerovi, hercovi a modelovi Samovi Asgharimu. Dvojica sa stretla pri natáčaní videoklipu Slumber Party v roku 2016, pričom len pred pár týždňami oznámili, že speváčka potratila.

Mladomanželia, medzi ktorými je 12-ročný vekový rozdiel, si povedali áno za prítomnosti najväčších hviezd svetového šoubiznisu, medzi ktorými nechýbali Madonna, Selena Gomez či Donatella Versace. Práve z jej dielne si speváčka obliekla svadobné šaty, ktoré mali elegantný výstrih, vysoký rázporok a takmer 10-metrovú vlečku.

Kým na veselici nechýbali ani Spearsovej kamarátky Drew Barrymore či Paris Hilton, svadby sa nezúčastnili rodinní príslušníci, dokonca ani jej synovia. „Kevin a chlapci sú za Britney naozaj šťastní a Britney a Samovi želajú do budúcnosti všetko najlepšie,“ uviedol zástupca jej exmanžela Kevina Federlina (44) Mark Vincent Kaplan. „Chlapci cítili, že by to pre nich bolo zdrvujúce a pre Britney by bolo najlepšie sústrediť sa na tento veľký deň, a na základe toho cítili, že by bolo najlepšie, keby sa nezúčastnili,“ pokračoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/britneyspears