Zuzana Plačková, bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise, sa rokmi vďaka šikovným rukám estetických pracovníkov a vizážistiek zmenila doslova na nepoznanie. Z tuctovej Paris Hilton je dnes krásna svojská influencerka, po ktorej vlasoch túži nejedna Slovenka.

Aj keď by sa mohlo zdať, že svojrázna hviezdička má viac odporcov ako obdivovateľov, opak je pravdou. Vlasy Zuzany Plačkovej sa stali predlohou pre kaderníkov u mnohých žien, ktoré sa jej snažili korunou krásy aspoň sčasti priblížiť. Šikovné ruky odborníkov jej totiž pravidelne nadpájajú prirodzene pôsobiace pramene, vďaka ktorým vyzerá hviezda Instagramu absolútne rozdielne, než keď sme ju spoznali v reality šou Hotel Paradise.

Ako však samotná Zuzana povedala, svojej koruny krásy má už plné zuby a potrebuje výraznú zmenu: “Idem si dať urobiť vlásky, chcem brutálnu zmenu, lebo už mám pocit, že každá druhá tu chodí v “ombré”, takže už som úplne unavená z týchto dlhých blonďavých vlasov, takže ja idem urobiť úplnú zmenu,” nechala sa počuť prostredníctom Instastories.

A že to JE výrazná premena! Potom, ako si ikona mladých žien prešla od peroxidovej blond cez červenú, modrú až po prirodzený plavovlasý odtieň, dnes je z nej naturalka a po dlhom čase si nechála iba svoje vlasy bez nadpojených príčeskov. Čo poviete na túto premenu?

Vlasové premeny Zuzany Plačkovej

Zdroj: Instagram/QueenPlackova