Ďalšia tragédia na železničnej trati! Život 36-ročnej ženy vyhasol neďaleko Liptovského Mikuláša, kde ju podľa informácií zachytil rýchlik. O udalosti informovali noviny.sk.

Mužov zákona mal kontaktovať po 19.00 h práve rušňovodič, ktorý oznámil, že narazil do niečoho počas prejazdu železničnou zastávkou v Podturni. Myslel si však, že išlo o lesnú zver.

Na miesto úseku dorazili okamžite policajti, kde našli mŕtve ženské telo. „Policajná hliadka našla neďaleko železničnej zastávky v Podtúrni, medzi koľajnicami, telo ženy. Nebohá bola stotožnená ako 36-ročná žena z neďalekej obce,“ uviedla policajná hovorkyňa v Žiline Jana Balogová pre noviny.sk.

Zranenia poukázali na skutočnosť, že ju skutočne zrazil vlak. Železničná doprava bola počas dokumentovania tragickej nehody úplne prerušená do 20.38 h. Vlaky neskôr premávali podľa slov hovorkyne železníc Martiny Pavlíkovej po susednej koľaji so zníženou rýchlosťou na 20 km/h.

Totožnosť ženy bola zistená. Bola ňou 36-ročná žena, žijúca v neďalekej obci. Momentálne nie je jasné, či jej smrť bola nešťastnou náhodou alebo si na život siahla zámerne. Prípadom a okolnosťami nehody sa zaoberá železničná polícia.

Zdroj: noviny.sk | Ilustračné foto: YouTube