Známa anglická speváčka spôsobila jednou obyčajnou fotografiou poriadny rozruch. Nevinná snímka, ktorú uverejnila na svojom účte na Instagrame, v momente rozvírila špekulácie, ktoré hovoria o jej druhom tehotenstve. 

Adele Laurie Blue Adkins, celému svetu známa len ako Adele, je v blízkom kontakte so svojimi fanúšikmi aj prostredníctvom sociálnych sietí. Oceňovaná hudobníčka na svoj Instagram pridáva rôzne fotografie, no väčšinou sú to snímky z koncertov či zo zákulisia. Málokedy sa stane, že sa pochváli svojím súkromím, keďže si ho stráži ako oko v hlave.

Tentokrát však uverejnila záhadnú fotografiu, ktorá na seba nenechala dlho čakať. Adele je na nej zachytená na toaletách, kde si počas spievania drží svoje brucho. Fanúšikovia sú presvedčení, že 28-ročná svetová diva je opäť v požehnanom stave a možno aj toto tehotenstvo bude sprevádzané mlčaním, ako to bolo u prvého. Keď blonďavá speváčka nosila pod srdcom svojho syna Angela, verejnosti túto správu nepoprela ani nevyvrátila. Okrem toho, len prednedávnom vyšla s pravdou von, keď celému svetu prezradila, že je z nej už vydatá pani. Jej vyvoleným sa stal obchodník menom Simon Konecki a je možné, že sa novomanželom pošťastilo.

Vynárajú sa tu teda rôzne otázky. Naznačuje svojim chytením za brucho niečo alebo nie? Stane sa z Adele dvojnásobná mamina? Speváčka je veľká tajnostkárka a tak si nielen jej verní fanúšikovia, ale i celý svet budú musieť počkať na skutočnú pravdu.

Foto: Instagram