Obľúbená speváčka Dara Rolins je v našich končinách známou osobnosťou, ktorej radosti i starosti sú riešené aj na verejnosti. Jednou z nich bola tragédia, ktorá sa udiala v roku 2010. Život hudobnej divy sa vtedy okamžite zmenil o 180 stupňov, pričom blondínka mala oprávnené obavy, že skončí vo väzení.

Speváčka začiatkom júla 2010 spôsobila dopravnú nehodu, keď sa čelne zrazila s cyklistom Jindřichom Rotreklom († 63), ktorý sa práve vracal z rybačky. Na následky zranení nakoniec zomrel a pre Rolins nastali veľmi ťažké časy.

Dara priznala, že pred všetkým sa rozhodla takpovediac utiecť. ,,Toto mi rozhodne ubralo množstvo síl. Nehovoriac o rozchode s otcom mojej dcéry, čo bola facka z druhej strany. Nezostávalo mi nič iné než odcestovať do štátov, len som sa kvôli súdom musela vrátiť. Peklu nešlo uniknúť,” zaspomínala si na najhoršie chvíle života pre neovlivni.cz.

V momente, keď matka, dnes už 11-ročnej dcérky Laury, potrebovala podporu, nestalo sa tak. „Matej (Homola) v tej dobe odišiel. V celej záležitosti sa skutočne vyznamenal. Totálne to vtedy pos**l, ale kľúčové bolo, že som nikdy nestratila kontakt so svojim zdravým mozgom,” priznala Rolins, pričom sa zaprisahala, že pred dcérou nikdy nenadávala na jej otca, aj keď mala dôvod.

Dara s Matejom spolu komunikujú pre dobro dcéry Laury

Zdroj: neovlivni.cz  |  Foto: Facebook/Dara Rolins, Instagram/dararolins_vermi