Na Farme sa odohral napísavý rozstrel medzi súťažiacimi Filipom a Adriánom. Po odvysielaní celej epizódy sa na internete objavilo množstvo znepokojivých reakcií zo strany divákov, tí si na obrazovkách všimli zvláštny detail počas pánskeho duelu.

Filip Jánoš sa stal v duelovej aréne trojnásobným víťazom. V drsnej reality šou sa mu podarilo poraziť už troch súperov, a to konkrétne Kristiána, Tomáša a najnovšie i Adriána Jurča. Podľa niektorých divákov však jedna z disciplín v poslednom dueli nebola fér, a to práve kvôli rozdielnym váhovým kategóriám súťažiacich.

Jedná sa konkrétne o druhú silovú disciplínu „udrž váhu“. V predchádzajúcich ročníkoch bolo zvykom, že réžia prispôsobovala záťaže podľa jednotlivých váh súťažiacich, a to práve preto, aby bol rozstrel férový a nedošlo k situácii, že by rovnakú váhu musel udržať 50-kilový a 100-kilový muž či žena.

Tentokrát sa prispôsobovanie záťaže nekonalo, čo mnohých fanúšikov drsnej šou poriadne zarazilo. „Nič proti Filipovi, ale s jeho 110 kg sa mu tá záťaž určite držala lepšie ako Aďovi, ktorý váži koľko? 80? Čiže keby ste chceli byť aspoň trochu fér, tak im to prepočítate na ich váhu,“ ohradila sa jedna z nich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Neférový duel, váhovo určite,“ pridávajú sa ďalší znepokojení komentujúci. A čo si o tom myslíte vy? Bol tento detail počas druhej disciplíny rozhodujúci alebo sa vám zdal byť fér? Dajte nám vedieť do komentárov!

Foto: Instagram/farma.markiza, voyo.markiza.sk