Richard Müller je pán spevák, ktorého netreba nikomu predstavovať. Poznáme jeho notoricky známe skladby či zamatovo hlboký hlas. Teraz však máme jedinečnú možnosť nahliadnuť aj za kulisy jeho života v osobnom dokumente s názvom Nespoznaný.

[sociallocker]Aj keď sa pre osobné a psychické problémy pred desiatimi rokmi stiahol do ústrania a vyhlásil hudbe koniec, niekoľkokrát sa vrátil a uspel. Pred tromi rokmi absolvoval so skupinou Fragile turné, počas ktorého sa začala natáčať veľká časť dokumentu o Richardovi. Film Nespoznaný však ani zďaleka nevypovedá len o koncertnom živote umelca, sláve či úspechu. Richard necháva kamery nahliadnuť aj do svojich osobných problémov a bitiek, života s drogami, ženami a deťmi.

 richard muller film nespoznany
Richard so svojimi milovanými deťmi.

Režísérsky sa filmu ujal Miro Remo a už 17. novembra sa môžeme tešiť na ľudskú tvár nespoznaného Riša, ktorý odhalí, aká tvrdá práca a obeta je za úspechom umelca, čo v skutočnosti znamená živiť sa spievaním a aký je jeho život s chorobou a všetkými prekážkami, ktoré musel doposiaľ zdolať.

richard muller film nespoznany

Zdroj: Facebook
[/sociallocker]