Princezná Diana bola kráľovnou sŕdc ľudí z celého sveta, pričom na večný odpočinok odišla predčasne v roku 1997. Za sebou zanechala milujúcich synov Williama a Harryho, ktorí sú dnes už sami rodičmi. Následník britského trónu pred pár dňami prehovoril o svojej mame v rozhovore pre Apple audio Experience Time To Walk.

Je tomu len zopár dní, čo fanúšikov hudby zarmútila nečakaná správa o úmrtí legendárnej speváčky Tiny Turner, ktorá skonala vo veku 83 rokov. Práve ona bola prekvapivo veľkou súčasťou detstva princa Williama, ktorému ju púšťala ich matka, princezná Diana.

„Keď som bol mladší, boli sme s Harrym na internáte. Mama mi púšťala najrôznejšie pesničky, aby som sa zbavil úzkosti z návratu do školy. A jedna z pesničiek, ktorú si masívne pamätám a ktorá mi utkvela v pamäti po celú tú dobu a ktorú si dodnes tajne celkom užívam, je The Best od Tiny Turner. Keď sme sedeli na zadnom sedadle a spievali si, pripadalo mi to ako skutočná rodinná chvíľa. A moja matka, tá išla s nami a spievala z plných pľúc. A dokonca sme do auta pribrali aj policajta, ktorý si občas tiež zaspieval. Spievali ste a počúvali hudbu až k bráne školy, kde vás vysadili. Keď to teraz počúvam, vracia ma to do tých jázd autom a vyvoláva to množstvo spomienok na mamičku,“ odhalil čosi zo súkromia následník anglického trónu.

On sám je pritom trojnásobným otcom, pričom s láskou vychováva princa Georgea, princeznú Chralotte a princa Louisa. S manželkou Kate sa roky snažia o to, aby mali ich deti šťastné a čo najprirodzenejšie detstvo, ktoré bude plné radosti a bežných rodinných chvíľ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Time To Walk | Foto: IG/thewaleschronicle, princeandprincessofwales, Wikimedia