Najstaršia dcéra Karla Gotta v posledných rokoch prežíva zlyhanie za zlyhaním, dokonca si sama často kladie polená pod nohy. Nedávno sa opäť rozhodla zmeniť svoj život, pričom sa českým médiám pochválila s mnohými novinkami z jej súkromia. Nadšenie jej však dlho nevydržalo.

Po smrti legendárneho speváka († 80) narobila Dominika poriadne problémy a výrazne sa snažila zaujať médiá konfliktmi či odkazmi pre vdovu Ivanu. Čoraz viac sa začalo ukazovať, že svoj život vôbec nemá pod kontrolou. Napokon sa vrátila do Fínska, kde dlhé roky žije s manželom Timom Tolkkim, pričom dostali sociálny byt.

Známa blondínka sa však musí zaoberať aj svojím zdravotným stavom, keďže jej bola diagnostikovaná steatóza pečene. Strach z ďalších komplikácií ju dohnal až do liečebne, kde sa chcela nadobro vzdať závislosti od alkoholu a liekov. Po 10 dňoch však z odvykacieho zariadenia odišla.

Gottová mala tvrdiť, že ju z ,,odvykačky“ pustili, keďže sa jej darilo a pokračuje v domácej liečbe pod kontrolou lekárov. Jej vyjadrenie je málo pravdepodobné, keďže bez ohľadu na krajinu, liečba zo závislosti na alkohole sa v špecializovaných zariadeniach odhaduje na tri až šesť mesiacov. Následne je pacient prepustený do domácej liečby, ak spravil dostatočné pokroky. Dominika tak zrejme musí čeliť ďalšiemu zlyhaniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: YT/FACE TO FACE, Robert L. Putman, FB/Karel Gott