Eva Bardiovská bola jednou z bojovníčok v šou Extrémne premeny Slovensko, pričom jej na začiatku premeny ručička na váhe ukazovala 183 kilogramov. Zmena životného štýlu však priniesla sympatickej učiteľke zaslúžené ovocie, keď schudla desiatky kilogramov a stala sa z nej úplne nová žena.

Usmiata učiteľka sa rozhodla radikálne zmeniť svoj život a vložiť sa do rúk kondičného trénera Maroša Molnára. V priebehu roka sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 91 kilogramov, pričom získala opäť chuť do života a novú postavu.

Aj napriek tomu, že rodáčka zo Šiah splnila cieľ 9-mesačného váženia a dostala zelenú pri podstúpení operácie, musela si napokon počkať. Pandémia koronavírusu totiž obmedzila všetky chirurgické zásahy na dlhé týždne. Za prísnych bezpečnostných opatrení sa ju plastický chirurg Martin Boháč nakoniec rozhodol operovať a zbaviť ju nadbytočnej kože.

Eva zvládla bolestivý zákrok a postupne sa začína opäť hýbať. ,,Som rýchlejšia a ohybnejšia. Môžem sa pekne obliekať. Po operácií som ešte aj schudla a momentálne si držím váhu 86 kg. Prednedávnom som začala znovu cvičiť a pomaly si stále pridávam,“ s nadšením povedala pre markiza.sk.

Premenu po operácií si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, IG/mbohac_aesthetic, FB/Extrémne premeny Slovensko