Moderátorka, herečka a komička Eva Evelyn Kramerová pôsobí prirodzene a svojím sviežim humorom baví množstvo Slovákov. Pred Farmou 11 ale priznala plastickú operáciu. Pozrite, čo si nechala blondínka urobiť!

Evelyn patrí k prirodzeným ženám, ktoré sú spokojné so svojím zovňajškom napriek drobným nedokonalostiam. Jej svieži humor už očaril okrem divákov aj tvorcov v šoubiznise, a preto dostala ponuku zahrať si vo filme LOVEnie, či nahradiť na Farme ostrieľanú Kvetku Horváthovú.

Farma 11 už spustila svoje prvé castingy a otáznik visí okrem mien súťažiacich aj nad tým, kto Farmu povedie. Podľa zákulisných informácii je ale viac menej rozhodnuté a produkcia má v moderátorke jasno.

Denníku Pluska sa navyše podarilo odhaliť malé tajomstvo, ktoré až doposiaľ Evelyn skrývala. Blondínka totiž podstúpila plastickú operáciu, no na rozdiel od väčšiny krások, ktoré si nechávajú zväčšiť pery či prsia, sa komička rozhodla pre celkom opačný zákrok. Nechala si totiž zmenšiť svoje bujné prsia, ktoré okamžite udreli do očí: “Áno, je to pravda, ale nejako veľmi by som to neriešila, lebo to nie je úplne zjavné. Nie je to radikálna zmena, prsia mi zmenšili o dve čísla, akoby pocitovo je to lepšie,“ priznáva Evelyn, ktorá sa momentálne cíti lepšie aj zo zdravotného hľadiska a s rozhodnutím je spokojná. Mnohé ženy s väčším poprsím totiž mávajú problémy s chrbticou aj pri bežných činnostiach, no to už Evelyn odteraz trápiť nemusí.

Evelyn priznala pred Farmou 11 plastickú operáciu
Pod nôž si ľahla kvôli svojmu bujnému poprsiu
Evelyn má momentálne prsia menšie o 2 čísla

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza