Evelyn tajila celú Farmu smutnú správu: ZVRAT v jej živote!

Dátum:

Evelyn poriadne prekvapila širokú verejnosť, keď sa po prvýkrát rozhodla moderovať reality šou Farma. Nikto však vtedy ešte ani len netušil, že po celý čas skrývala smutné tajomstvo. V živote moderátorky nastal zvrat!

Evelyn v lete prikývla na lukratívnu ponuku moderovať sledovanú reality šou Farma a po dlhých rokoch tak prebrala žezlo po ostrieľanej Kvetke Horváthovej. Hoci netušila, do čoho ide, riskla to a musela si rovnako vypočuť aj drsnú kritiku a porovnávanie s predchodkyňou.

Blonďavá moderátorka, ktorá počas finále zažila šok po nečakanej reakcii Michaely, ale až doposiaľ tajila smutnú udalosť vo svojom živote, ktorá sa udiala už v lete. Evelyn, ktorá si nedávno nedala servítku pred ústa a naložila našim sitkomom, sa pre časopis Šarm priznala, že sa rozišla so svojím priateľom Petrom, ktorý pracuje v gastronómii: „V auguste sme sa rozhodli, že už nebudeme spolu, spolu sme to celé zvážili. Poďakovali sme si za to, čo sme obaja prežili, a ideme ďalej každý svojou cestou s tým, že sa rešpektujeme a máme sa radi,“ priznala so slovami, že všetko prebehlo bez drám a v pokoji.

Aj keď sa mohlo zdať, že za koncom tohto vzťahu mohla stáť práve práca a náročný projekt Farmy, Evelyn tieto špekulácie odmietla: „Nerozišli sme sa ani kvôli práci, ani kvôli ničomu inému. Mali sme pocit, že sme si dali všetko, čo sme si chceli dať a ide sa ďalej,“ dodáva na záver usmiata komička, ktorá si toto tajomstvo nechávala pre seba počas celého moderovania, aby sa udržala v psychickej pohode.

Evelyn už s Petrom netvorí pár
Rozchod tajila počas celej Farmy

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, TV Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...