Exfarmárovi Dominikovi Porubskému už dochádza trpezlivosť aj nervy. Od finále Farmy už totiž ubehlo niekoľko mesiacov a on svoju peňažnú výhru vo výške 75-tisíc eur ani nevidel…

Exfarmár Dominik je od detstva srdcom bojovník a na Farme sa ukázal ako pracovitý a svedomitý pracant, ktorý vo finále napokon porazil Milana aj Petra. Zo súťaže si právom odniesol peknú výhru vo výške 75-tisíc eur, o ktorú sa chcel podeliť s rodinou aj svojím najlepším kamarátom Milanom.

Zaslúžené peniaze však ani po uplynutí niekoľkých mesiacov stále nevidel: „Ako sa hovorí, už hrniec vykypel. Finále prebehlo 7. 12. 2018. V zmluve sa uvádza dátum 11. 12. 2018, od ktorého do šesťdesiatich kalendárnych dní majú vyplatiť výhernú odmenu. Dominik aj Milan sa pýtajú, čo sa vlastne deje,“ prezradil pre Topky ich  blízky priateľ, ktorý sa s obidvomi farmármi stretáva. 

Televízia Markíza má ale na svoje nepochopiteľné konanie vlastné vysvetlenie so slovami, že došlo k administratívnej chybe. Tá vraj spôsobila omeškanie platby: „Chyba bola ihneď napravená a výherca by mal mať výhru v týchto dňoch na účte,“ znie oficiálne stanovisko. Dočká sa teda Dominik svojich peňazí?

Dostane Dominik svoju zaslúženú výhru?

Zdroj: topky.sk │ Foto: TV Markíza, Facebook, Pixabay